Showroom in Leiden

Bezoek onze winkel in Leiden. Geopend op afspraak van maandag t/m vrijdag tussen 10 en 16 uur

vidre-showroom In het gezellige centrum van Leiden, maar toch met uitstekende parkeergelegenheid! Op de Volmolengracht 4 in Leiden vindt u de winkel en het atelier van GlazenDesignTafel.nl, onderdeel van Vidre Glastoepassingen. We ontvangen u hier graag met een lekkere kop koffie.

Openingstijden

Maandag t/m vrijdag – 10:00 tot 16:00 Zaterdag en Zondag – Gesloten

Ons adres

GlazenDesignTafel.nl en Vidre Glastoepassingen Volmolengracht 4 2312 PH Leiden

Parkeren

Komt u met de auto? Dichtstbijzijnde parkeergarages: Parkeergarage Lammermarkt – Parkeergarage Dirk Langegracht

Openbaar vervoer

Onze showroom is gevestigd in hartje Leiden. Dit is circa 10 a 15 minuten lopen vanaf treinstation Leiden. Met de bus bent u er circa binnen 7 minuten.

Looproute vanaf Station Leiden

De looproute naar Glazentafel.com is als volgt: – Neem de uitgang voorzijde op treinstation Leiden Centraal – Loop richting de rijnsburgerbrug ↑ – Weg vervolgen naar de steenstraat ↑ – Sla linksaf bij de beestenmarkt ← – Weg vervolgen naar de oude singel ↑ – 5e straatje linksaf ← – Je vind de bestemming aan de linkerkant

Bus vanaf station Leiden

Vanaf het station gaat bus 6 (richting Leiderdorp Leyhof). Stap uit bij de halte Korte Mare. Vanaf deze halte is het nog 3 minuten lopen.

Plattegrond